چاپ کردن این صفحه

دوربینهای مداربسته

تنظیمات ActiveX

تنظیمات ActiveX

(0 رای‌ها)

در اکثر مواقع وقتی انتقال تصویر دوربین مداربسته راه اندازی می گردد برای نمایش تصاویر بر روی اینترنت اکسپلورر نیاز به تغییراتی در سیستمهای امنیتی آن می باشد. 

در اکثر مواقع وقتی انتقال تصویر دوربین مداربسته راه اندازی می گردد برای نمایش تصاویر بر روی اینترنت اکسپلورر نیاز به تغییراتی در سیستمهای امنیتی آن می باشد، لذا پارسیس الکترونیک در این مقاله سعی بر این داشته است تا تنظیمات مورد نیاز را بصورت تصویری نمایش دهد تا شما با تنظیمات اینترنت اکسپلورر برای مشاهده تصاویر دوربین مداربسته بیشتر آشنا گردید.

تنظیمات مربوط به ActiveX اینترنت اکسپلورر برای نمایش تصاویر در هنگام انتقال تصویر

مرحله اول:

ابتدا در محیط ویندوز برنامه اینترنت اکسپلورر Internet Explorer را باز کنید، و از زبانه Tools بر روی گزینه Internet Options کلیک نمایید، زبانه Security  را کلیک نموده و بر روی دکمه Custom Level کلیک نمایید.

ActiveX


مرحله دوم:

در پنجره باز شده، تنظیمات را همانند تصاویر زیر که مربوط به ActiveX می باشد تغییر دهید.

َActiveX

ادامه تنظیمات را نیز اعمال نمایید

ActiveX


مرحله نهایی:

مجدداً زبانه Tools را باز کرده و بر روی قسمت Compatibility View Settings  را انتخاب نموده تا پنجره زیر باز شود. در صورتی که فقط یک سیستم مداربسته برای انتقال تصویر دارید دکمه Add را کلیک نموده و IP دستگاه را وارد نموده و دکمه Add را کلیک نمایید. در صورتیکه میخواهید کلا همیشه هر سیستم مداربسته ای بر روی این سیستم باز شود تیک گزینه Display all websites in compatibility view فعال نمایید. (البته شایان ذکر است این گزینه از لحاظ امنیتی اصلا برای سیستم عامل شما مناسب نمی باشد، توصیه پارسیس الکترونیک اضافه کردن IP دستگاه به لیست IP های مجاز می باشد)

 ActiveX


اطلاعات تکميلي

  • canonical: https://parsysco.ir/مطالب-مفید/دوربینهای-مداربسته/تنظیمات-activex

1 نظر

  • ارسال شده توسط ایمن دید تصویر دوشنبه, 04 بهمن 1395 ساعت 11:18

    بسیار عالی