چاپ کردن این صفحه

دوربینهای مداربسته

cctv-cable cctv-cable

بررسی کابل دوربین مداربسته

یکی از موارد بسیار مهم در کیفیت نهایی تصویر دوربین مداربسته، به طور حتم  کیفیت کابل دوربین مداربسته می باشد. انتخاب صحیح کابل دوربین مداربسته بسیاری از مشکلات در آینده را حل خواهد نمود.

همانطور که بیان شد کیفیت کابل دوربین مداربسته به نحو موثری بر روی کیفیت نهایی تصویر دوربین مداربسته تاثیر گذار هست، پس انتخاب کابل با این درجه از اهمیت فرآیند بسیار پیچیده ای هستش و نیاز به علم و تجربه فراوانی در زمینه کابل دوربین مداربسته خواهد داشت.

از آنجاییکه بسیاری از همکاران صنف دوربین مداربسته در تماس با اتاق آموزش پارسیس الکترونیک از تجارب و ضررهای خود که در رابطه با کابل RG داشتند، گله مندیهای زیادی داشتند برآن شدیم تا کابل تصویر دوربین مداربسته RG را بصورت کامل و تحت یک فیلم آموزشی شرح دهیم تا کلیه فعالین صنف دوربین مداربسته با پارامترهای مهم در کابل دوربین مداربسته آشنا شوند.

در این فیلم کلیه مراحل چک کردن کابل، نحوه تشخیص مس، ضایعات، مسوار و . . .  شرح داده شده است و شما با کابل ترکیبی یا کابل برق بغل و . . .  آشنا خواهید شد. در این ویدئو پارامترهایی مانند مغزی، شیلد، فوم کابل، روکش پی وی سی و . . .  بصورت کامل شرح داده شده اند.

 

برای مشاهده این فیلم آموزشی بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

video-download


اطلاعات تکميلي

  • canonical: https://parsysco.ir/مطالب-مفید/دوربینهای-مداربسته/بررسی-کابل-دوربین-مداربسته